Στα Διεθνή Αεροδρόμια Λαρνακας & Πάφου, προσφέρουμε το πρόγραμμα "Μπορώ να ΠΕΤΑΞΩ", στα άτομα με αυτισμό, όπου δίνεται προτεραιότητα σε όλες τις διαδικασίες του αεροδρομίου, για ένα ασφαλές και πιο ομαλό ταξίδι για εσάς.
Στα Διεθνή Αεροδρόμια Λαρνακας & Πάφου, προσφέρουμε το πρόγραμμα "Μπορώ να ΠΕΤΑΞΩ", στα άτομα με αυτισμό, όπου δίνεται προτεραιότητα σε όλες τις διαδικασίες του αεροδρομίου, για ένα ασφαλές και πιο ομαλό ταξίδι για εσάς.