Η «Πράσινη» Λεμονάδα της Hermes Airports ενώνει δυνάμεις και επιστρέφει
Για δεύτερη χρονιά, η Hermes Airports επαναλαμβάνει την επιτυχημένη πρωτοβουλία της Πράσινης Λεμονάδας ενώνοντας δυνάμεις με την ΚΕΑΝ και την Foody.
Για δεύτερη χρονιά, η Hermes Airports επαναλαμβάνει την επιτυχημένη πρωτοβουλία της Πράσινης Λεμονάδας ενώνοντας δυνάμεις με την ΚΕΑΝ και την Foody.
Με θετικό πρόσημο ολοκληρώθηκε το 2023 για τον τουρισμό στην Κύπρο καθώς η επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της Κύπρου κατέγραψε περισσότερους από 11,6 εκατομμύρια επιβάτες, με μέσο όρο 32 χιλιάδες επιβάτες τη μέρα (41 χιλιάδες το καλοκαίρι, 18 χιλιάδες το χειμώνα), σημειώνοντας την καλύτερη επίδοση που καταγράφηκε ποτέ στα κυπριακά αεροδρόμια ενώ σε σχέση με το 2019 σημειώθηκε αυξηση της τάξης του 3%.