Η Emirates γιόρτασε την 25η επέτειό της από την έναρξη λειτουργίας της στην Κύπρο. Για αυτή τη σημαντική επιτυχία, η Emirates καλωσόρισε τους επιβάτες της προσφέροντάς τους κάποια αξέχαστα δώρα στο αεροδρόμιο της Λάρνακας!
Η Emirates γιόρτασε την 25η επέτειό της από την έναρξη λειτουργίας της στην Κύπρο. Για αυτή τη σημαντική επιτυχία, η Emirates καλωσόρισε τους επιβάτες της προσφέροντάς τους κάποια αξέχαστα δώρα στο αεροδρόμιο της Λάρνακας!