![News Item Image](/media/news/cyprus_hotel_association_440B776DCB4AC.jpg)
Η Hermes Airports συμμετείχε στο 40ο Ετήσιο Συνέδριο του Παγκύπριου Συνδέσμου Ξενοδόχων. Το Συνέδριο πραγματοποιήθηκε στο Hilton Park και είχε ώς θέμα 'Αναβαθμίζωντας την ολική εμπειρία των πελατών". Η Hermes Airports ήταν ένας εκ των χορηγών του συνεδρίου κα συμμετείχε ως εκθέτης στην Έκθεση Προιόντων και Υπηρεσιών. Η Έκθεση εγκαινιάστηκε απο τον Υπουργό Ενέργειας, Εμπορίου, Βιομηχανίας και Τουρισμού κ. Γεώργιο Λακκοτρύπη.